27.05.2024 r. - Poniedziałek

18.00 - Msza święta: śp. Henryka Gajdamowicz (54 r.)
18.00 - Msza święta: śp. Leszek Stencel - greg. 9

28.05.2024 r. - Wtorek

7.30 - Msza święta: śp. Maria, Stanisław, Józef Sawiccy
18.00 - Msza święta: śp. Leszek Stencel - greg. 10

29.05.2024 r. - Środa

7.30 - Msza święta: O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Katarzyny i Bartosza
            z okazji rocznicy ślubu
18.00 - Msza święta: śp. Leszek Stencel - greg. 11
          - Nabożeństwo Majowe

Niedziela - Uroczystość Najświętszej Trójcy - 26 maja 2024 r.

1. Serdecznie zapraszamy do udziału w ostatnich już w tym roku nabożeństwach majowych.

2. W najbliższy czwartek obchodzić będziemy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej, zwane także Uroczystością Bożego Ciała. Msze święte w naszym kościele odprawimy w tym dniu o godz. 8.00, 9.30 i 18.00. Procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy wyruszy z naszego kościoła o godz. 10.15. Uczestnictwo w procesji Bożego Ciała niech będzie oddaniem chwały Panu Bogu obecnemu w Najświętszym Sakramencie, a także wyznaniem naszej wiary. Serdecznie zapraszamy do udziału w procesji.

3. Tradycyjnie prosimy stałe osoby, mające już doświadczenie, o przygotowanie czterech ołtarzy procesyjnych.

4. Dzieci z klas IV Rocznicę Pierwszej Komunii Świętej będą obchodzić w Uroczystość Bożego Ciała na Mszy świętej o godz. 9.30.

5. Wspólnota Żywego Różańca zaprasza w sobotę o godz. 17.00 na adorację Najświętszego Sakramentu i Mszę świętą.

6. Polecamy nowy, czerwcowy numer „Biuletynu Parafialnego”.

7. Dzisiaj i w kolejne dwie niedziele można nabyć cegiełki, z których dochód przeznaczymy na modernizację chóru parafialnego, zakup ośmiu ławek na chór i malowanie kościoła, które planujemy wykonać w okresie jesienno-zimowym.